Джанлука Скамака вкара първия си гол за Уест Хям, след като се разписа при 3:1 над Виборг в плейофите за влизане в групите на Лигата на Конференциите.

Бившият голмайстор на Сасуоло влезе от пейката в първите два мача от сезона на Чуковете в първенството, но сега бе титуляр и откри  в 23-ата минута, като показа, че ролятата му вероятно ще се увеличава все повече и повече.

Той засаче центриране с глава на далечната греда от друг нов в отбора – Максуел Корне, с което двамата дадоха заявка за по-сериозно присъствие в тима, който стартира сезона с 2 поредни загуби и без отбелязан гол.

„За един нападател е много важно да вкара бързо за новия си тим и аз очаквам още много голове и от двамата“ заяви Били Маккинли, който водеше домакините в отсъствието на наказания Дейвид Мойс.

В състава на лондончани имаше промени, но и част от основните фигури бяха на линия, като след почивката отбелязаха Джаръд Боуен и Михаил Антонио. Между тях Якоб Бонде даде надежда на датчаните.